Inginer/Tehnician Documentații Tehnice

Angajator: Electrocons Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.10.2024

    Electrocons Group Proiect Int’l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003.
    Societatea a activat si a evoluat pe acest segment de piata cu hotararea de a oferi in permanenta clientilor beneficiari seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitatepret.
    Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, cartiere rezidentiale, birouri, magazine comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, retele de iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.

    Cerinte

    Sigur te potrivești în echipa noastră, dacă:

    • Ai studii superioare sau tehnice (de preferat Construcții, Geografie, Cadastru, Inginerie Electrică sau
    Energetică ( … si dacă nu te încadrezi în listă, să știi că în general ne plac oamenii serioși și adaptabili).
    • Experiență de minim 1 an (in domeniile conexe jobului descris constituie un avantaj).

    Responsabilitati

    Ce implică rolul tău în echipa noastră (responsabilitățile tale)

    • Realizezi documentații tehnice, inclusiv părțile desenate in Autocad, pentru obținerea certificatelor de
    urbanism, acordurilor si avizelor, autorizațiilor de construire.
    • Interacționezi cu diferiții clienți ai companiei, pentru fazele din procesul de racordare la rețeaua de energie
    electrica, de care ești responsabil(a).
    • Interacționezi cu autoritățile publice locale sau județene(primarii, consilii județene) si cu deținătorii de
    utilități(apa, gaz, energie electrica) pentru obținerea de avize si acorduri.
    • Asiguri suport departamentului de proiectare si departamentului de execuție la modificările de soluții.
    • Activitate mixta de teren si de birou(35 %/65 %).

    Salariu

    4000 - 6500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI, Job national

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (94)