Project Manager Instalații Electrice

Angajator: Electrocons Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.10.2024

    Electrocons Group Proiect Int’l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003.
    Societatea a activat si a evoluat pe acest segment de piata cu hotararea de a oferi in permanenta clientilor beneficiari seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitatepret.
    Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, cartiere rezidentiale, birouri, magazine comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, retele de iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.

    Cerinte

    Studii superioare in Inginerie Electrica, Energetica sau domenii similare.
    Experienta de minim 3 ani in coordonarea proiectelor de instalatii electrice de medie si inalta tensiune.
    Cunostinte solide despre legislatie si norme tehnice in domeniul instalatiilor electrice.
    Abilitati excelente de planificare, organizare si gestionare a echipelor.
    Experienta in utilizarea software-ului de proiectare (AutoCAD, MS Office, programe de estimare costuri).
    Capacitatea de a rezolva probleme tehnice si de a propune solutii eficiente in situatii de urgenta.

    Responsabilitati

    Coordonarea si gestionarea proiectelor de instalatii electrice in medie si inalta tensiune.
    Supravegherea echipelor de executie si asigurarea respectarii standardelor de calitate si siguranta.
    Realizarea planurilor de proiect, urmarirea etapelor si respectarea termenelor de finalizare.
    Comunicarea permanenta cu clientii si furnizorii pentru a asigura desfasurarea optima a proiectului.
    Intocmirea si verificarea documentatiilor tehnice si economice necesare pentru fiecare proiect.
    Gestionarea resurselor financiare, materiale si umane implicate in proiect.
    Asigurarea conformitatii cu reglementarile legale si normele de securitate in vigoare.

    Salariu

    14.000 - 16.000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete cadou

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi,

    Vezi job-uri similare (210)