Responsabil Departament Ofertare/ Inginer Ofertare

Angajator: Electrocons Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.10.2024

    Electrocons Group Proiect Int’l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003.
    Societatea a activat si a evoluat pe acest segment de piata cu hotararea de a oferi in permanenta clientilor beneficiari seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitatepret.
    Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, cartiere rezidentiale, birouri, magazine comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, retele de iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.

    Cerinte

    Experiență minimă de 2 ani (pentru Responsabil Departament)
    Calificări relevante în inginerie electrică sau un domeniu similar
    Atenție deosebită la detalii și capacitatea de a lucra cu documentație tehnică
    Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă

    Responsabilitati

    Antemăsurători și ofertare
    Deviz general și raportare financiară
    Asigurarea documentației de proiect exacte și la timp
    Colaborarea cu echipele de proiect pentru asigurarea unei execuții fără probleme

    Salariu

    5000 - 15000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Short Fridays
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete cadou

    5000 - 11500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (132)