Client Services in Bucuresti

Angajator: Randstad Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Randstad este lider global în recrutare și gestionare de personal. Încă din 2016, suntem prezenți pe piața din România, în București și în Slatina. Având un număr de peste 130 de consultanți, peste 300 de clienți activi și minim 3000 de angajări pe an, contribuim la evoluția pieței muncii din România și ne apropiem de obiectivul nostru global de a impacta pozitiv viața profesională a oamenilor care au nevoie de un loc de muncă până în 2030.

    Cerinte

    Căutăm un coleg dinamic și comunicativ care să se alăture echipei noastre:

    Nu ezita să aplici dacă ai:
    - Studii superioare economice sau tehnice (preferabil).
    - Experiența în producția publicitară, organizarea evenimentelor sau agenții de publicitate constituie un avantaj.
    - Abilități excelente de comunicare și relaționare.
    - Capacitatea de a gestiona multiple proiecte simultan.
    - Cunoștințe medii de limba engleză și abilități în utilizarea suitei Office (Coreldraw și Adobe Illustrator, reprezintă un plus).

    Responsabilitati

    - Gestionarea cererilor de ofertă de la clienți și colaborarea cu departamentele interne pentru soluționarea eficientă a acestora.
    - Oferirea asistenței clienților și gestionarea reclamațiilor cu profesionalism.
    - Comunicare constantă cu clienții prin diverse canale (telefon, e-mail etc.).
    - Colectarea și transmiterea feedback-ului clienților.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Parte fixa neta.
    - Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi.
    - Decontarea transportului.
    - Contract de muncă nedeterminat.
    - Posibilitatea de a avansa la scurt timp de la angajare.

    Program: L-V 08-17
    Locatie: Bucuresti, Sector 6, Valea Cascadelor

    Nu rata ocazia de a face parte dintr-o echipă performantă!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (184)