Job temporar de Craciun la NOTINO/Job Part-time - Mega Mall

Angajator: Notino Logistics Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Notino Logistics Romania ofera servicii de logistica exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumusetii din Europa.

    Noi, la Notino, credem ca frumusetea si sanatatea ar trebui sa fie accesibile tuturor, o viziune care devine realitate in fiecare zi din 2004, prin imbinarea frumusetii cu tehnologia. Suntem prezenti online in 27 de tari, cu 25 de magazine fizice in Europa, inclusiv 2 in Bucuresti.

    Cu peste 2500 de colegi talentati, cautam constant persoane ambitioase. Daca doresti sa faci parte din echipa noastra si sa iti duci cariera la urmatorul nivel, urmareste cu atentie aceasta pagina, pentru roluri disponibile in diverse departamente, precum logistica, retail, vanzari, call center si altele.

    Cerinte

    Ce cautam:
    Va trebui sa lucrezi cel putn 20 de ore pe saptamana in lunile noiembrie si decembrie. O ︍︌︅︀︋︁︎︉​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎persoana prietenoasa si cu zambetul pe buze. Energie pozitiva, chiar si in zilele aglomerate.

    Responsabilitati

    - Ajuti clientii cu comenzile pe care le au de ridicat din magazin.
    - Te ocupi de marfa si depozit.
    - Mentii ordinea in magazin.
    - Esti pregatit sa raspandesti veselia sarbătorilor si sa ajuti clientii nostri.

    Rolul este pe perioada determinata, pana pe data de 31.12.2024

    Alte informatii

    De ce sa te alaturi noua?
    - Program flexibil: Vom lucra impreună pentru a crea un program care ti se potriveste.
    - Instruire: Ne vom asigura ca esti complet pregatit pentru perioada Craciunului.
    - Salariu competitiv plus bonusuri (iti vom oferi si un pachet cu produse Notino).
    - Tichete de masa: Bucura-te de tichete de masa in valoare de 40 RON pentru fiecare zi lucrata.
    - Un mediu de lucru placut: Lucreaza intr-o echipa care iubeste Craciunul la fel de mult ca tine!

    Esti gata sa faci acest Craciun de neuitat? Aplica acum si devino parte din familia noastra festiva la Notino!

    Beneficii

    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (94)