Electrician tablotier

Angajator: Electrocons Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Electrocons Group Proiect Int’l S.R.L. este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in 2003.
    Societatea a activat si a evoluat pe acest segment de piata cu hotararea de a oferi in permanenta clientilor beneficiari seriozitate, promptitudine, inalta calificare, echipamente de ultima generatie si un bun raport calitatepret.
    Obiectul principal de activitate il reprezinta executia instalatiilor electrice pentru cladiri civile si industriale: centre de afaceri, cartiere rezidentiale, birouri, magazine comerciale, restaurante, hale birouri si depozitare, extindere de retele electrice, retele de iluminat public, etc. Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personal de inalta si medie calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.

    Cerinte

    Studii medii – Liceu, Școală de meserii , Școală profesională – cu antetul ministerului educației și învățământului și/sau ministerului muncii.
    Autorizație ANRE grad II B - de dorit
    Permis conducere cat B - de dorit
    Capacitate normală de adaptare la condiţiile de muncă.
    Bună capacitate de comunicare.
    Seriozitate și dinamism
    Persoană organizată

    Responsabilitati

    Citeşte şi interpretează corect schema electrică;
    Alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
    Montează conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitate a muncii;
    Repară sau înlocuieşte eventualele echipamente defecte, conductori, izolaţii etc. conform cerinţelor;

    Salariu

    5000 - 7000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete cadou

    6500 - 8500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    5000 - 8000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI, Buftea,

    Vezi job-uri similare (15)