MANAGER Operațional

Angajator: THAIco SPA
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    ·  Studii superioare;

    · Experiență pe o poziție similara în industria wellness - constituie un avantaj;

    · Mentalitate strategică, capacitate de luare a deciziilor și abilitați de leader

    ·  Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat ( scris, vorbit);

    · Cunoașterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express)

    · Capacitate de organizare și planificare a activităților curente;

    · Constituie avantaj experiență în marketing/ mass media;

    Descrierea jobului

    *Administrativ și financiar

    · Calcul salarii și bonusare

    · Verificare încasări zilnice/locație

    · Obținerea de Certificate aferente nevoii business ului( fise de igienă, autorizație/ negație funcționare, DSP, SMM, PSI)

    · Inchierea de contracte/acte adiționale  pentru spatiile închiriate

    · Menține legătura cu departamentul, financiar, tehnic și de marketing

    · Recrutare și instruire de personal

    · Susținere meeting-uri cu departamnetele săptămânal/ bilunar și verificarea taskurilor

    · Menține o relație pozitivă cu echipa și departamentele implicate

    *Customer Service

    · Interacțiune cu clienții și obținerea de fead-back

    · Preluare apeluri, e-mail uri pentru programări

    · Verifica și răspunde la customer complaint form( recenzii din TripAdvisor, Google, Evo Beauty App, on the site- Recepție).

    · Crează locație nouă TripAdvisor pentru fiecare locație nou deschisă.

    · Implementarea de standard și valorile companie.

    *Operațional

    · 1. Se asigură că locațiile sunt funcționale 100%, echipamente funcționale.

    · 2. Menținerea standardelor de igienă

    · 3. Gestionează softul de programări pentru a maximiza capacitatea.

    · 4. Prezența în operațiunea de zi cu zi, verificarea  tuturor etajelor locației.

    Descrierea companiei

    La THAIco SPA – cea mai mare retea de centre luxury SPA din România, cultura noastră este una de excelență, dedicare și centrare pe client. Credem în promovarea unui mediu de respect reciproc, munca în echipă și comunicare deschisă. Membrii echipei noastre sunt pasionați de wellness și dedicați pentru a oferi oaspeților noștri cel mai înalt nivel de servicii. Apreciem formarea continuă și dezvoltarea profesională pentru a ne asigura că membrii echipei noastre sunt întotdeauna în fruntea industriei. În plus, promovăm o cultură a incluziunii și diversității, în care fiecare oaspete este făcut să se simtă binevenit și apreciat. Scopul nostru final este de a crea o experiență care depășește așteptările, lăsând oaspeții noștri să se simtă relaxați și întineriți.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (14)