Angajam Lucrator Depozit (Dragomirești-Deal) salariu 3500 lei – 4500 Ron Net - Program 8 H

Angajator: Notino Logistics Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 16.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Notino Logistics Romania ofera servicii de logistica exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumusetii din Europa.

    Noi, la Notino, credem ca frumusetea si sanatatea ar trebui sa fie accesibile tuturor, o viziune care devine realitate in fiecare zi din 2004, prin imbinarea frumusetii cu tehnologia. Suntem prezenti online in 27 de tari, cu 25 de magazine fizice in Europa, inclusiv 2 in Bucuresti.

    Cu peste 2500 de colegi talentati, cautam constant persoane ambitioase. Daca doresti sa faci parte din echipa noastra si sa iti duci cariera la urmatorul nivel, urmareste cu atentie aceasta pagina, pentru roluri disponibile in diverse departamente, precum logistica, retail, vanzari, call center si altele.

    Cerinte

    Te potrivești pentru acest rol dacă:

    - Ai capacitate de învățare rapidă.
    - Ești o persoană dinamică, activă.
    - Ești o persoană ︀︉︎︌︄︀︂︅​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎responsabilă și agreabilă, cu spirit de echipă.
    - Experiența reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Rolul implica primirea, pregatirea si expedierea comenzilor la timp, utilizand tehnologie moderna pentru eficienta.
    Cautam persoane dinamice, flexibile si cu rezistenta fizica.
    Experienta in logistica este un avantaj.

    Alte informatii

    Program: Luni-Vineri, 8h/zi

    Ce te va face fericit la noi?

    EXTRA BONUS SEZON 1200 LEI SAU 1800 LEI NET
    - Veti beneficia de acest bonus conform anumitor conditii -

    Venit lunar NET: intre 3500 lei – 4500 ron, format din:
    - Salariu net aproximativ 2400 lei
    - 40 lei/zi lucratoare tichete masa, aproximativ 800 lei/luna
    - Bonus lunar (prezenta + calitate) de pana la aproximativ 250 lei net
    - Extra bonus de performanta : de pana la aproximativ 1100 lei net
    - Spor de weekend – 15%

    Alte beneficii:
    - Bonus trimestrial, acordat in functie de anumite conditii cu privire la prezenta, respectarea programului de munca si a conduitei de lucru, perioada contractuala
    - Contract pe perioada determinata/nedeterminata
    - Tichete cadou in valoare de 300 sau 600 ron / an in functie de perioada contractuala
    - Concediu de odihna aferent perioadei contractuale (baza de calcul: 20 zile an)
    - Abonament medical clinica privata, care include si servicii de stomatologie
    - Preturi speciale oferite angajatilor pentru produsele achizitionate de la noi (dupa 3 luni)
    - Spor sarbatoare legala
    - Spor ore suplimentare - acordat in functie de sezonabilitate si performatele financiare ale companiei
    - Transport asigurat din zona Pacii. Depozitul se afla in zona Dragomiresti-Deal.
    - Diverse surprize + fructe oferite o data pe luna

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (34)