Sef de schimb ( Productie)

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Suceava
  • Actualizat la: 18.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    Cerinte:

    Experiență în managementul echipelor de dimensiuni mici/medii
    Gestionarea situațiilor neprevăzute, comunicarea și rezolvarea problemelor
    Studiile superioare tehnice
    Cunoștințe de operare pe calculator pachet MS Office 365 (Word, Excel, Outlook)
    Limba engleză (nivel mediu)
    Disponibilitate pentru lucrul în schimburi

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Asigură funcționarea schimbului în conformitate cu reglementările companiei
    Organizează programele de schimb pentru membrii echipei
    Efectuează evaluările de performanță și împărtășește feedback-ului atât cu conducerea, cât și cu membrii echipei
    Încurajează și motivează personalul din subordine să utilizeze tehnicile și instrumentele de îmbunătățire continuă specifice și acordă sprijin acestora pentru a se concentra pe îmbunătățirea continuă

    Alte informatii

    BENEFICII:

    Pachet salarial competitiv și al 13‑lea salariu
    Tichete de masă
    Bonus de producție/performanță
    Prime anuale (Paște, Crăciun)
    Ore suplimentare plătite
    Asigurare privată de sănătate
    Asigurare de viață și accidente
    Petreceri dedicate angajaților și copiilor acestora
    Transport local
    Instruire, cursuri și formări profesionale
    Posibillitate de avansare

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Botosani, Falticeni, Suceava,

    Aplica fara CV
    Botosani, Radauti, Suceava,

    Aplica fara CV
    Falticeni, Gura Humorului, Suceava,

    Vezi job-uri similare (4)