TELESALES

Angajator: Eucom
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.10.2024
    Remote work: Remote

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerințe:

    Experiență minimă de 1 an pe un rol similar în telesales sau vânzări telefonice.
    Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
    Capacitate de a lucra independent și de a respecta termenele limită.
    Atenție la detalii și capacitate de organizare.
    Cunoștințe de bază în utilizarea CRM-urilor sau altor instrumente de gestionare a clienților reprezintă un avantaj.
    Aceste cerințe asigură că vei putea contribui eficient la succesul echipei noastre!

    Responsabilitati

    Responsabilități principale:

    Introducerea datelor: Identificarea și colectarea zilnică a datelor de contact pentru 50 de prospecti, cu introducerea acestora în baza noastră de date.
    Apeluri zilnice: Realizarea a 50 de apeluri zilnice către prospecti pentru a stabili întâlniri de demo.
    Market Research: Efectuarea de cercetări de piață pentru a înțelege competiția și a transmite informațiile către departamentele de Sales și COO, completând raportul "Raportul Competiție".

    Alte informatii

    Beneficii:

    Mediu de lucru full remote
    Program full time, contract de muncă individual (CIM)
    Tichete de masă
    Abonament de sănătate la Regina Maria
    Decontare transport Metrorex/RATB
    Cursuri de formare pe rol
    26 de zile de concediu/an (21 de zile + 5 suplimentare)

    Aceste beneficii te sprijină în echilibrul muncă-viață personală și în dezvoltarea profesională, alături de o echipă dinamică și dedicată la Eucom!

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Fun / Relax Area
    • Tichete de masa

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5200 - 6700 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)