Femeie de serviciu - fabrica productie feronerie

Angajator: ASSA ABLOY
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    ASSA ABLOY is the largest global provider of intelligent locking solutions that offers safety and comfort necessary for end users.

    We improve our customers' lives through innovative products that offer comfort and security of goods and people.

    Cerinte

    Compania ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS Romania, producător de accesorii de feronerie pentru uși și ferestre angajează:

    FEMEIE DE SERVICIU

    CERINȚE:

    - cel puțin 8 clase gimnaziale de învățămant absolvite, experiență anterioară de lucru în orice domeniu, persoană serioasă, organizată, responsabilă.

    Responsabilitati

    Asigurarea curateniei in spatiile alocate.
    Respectarea regulilor si procedurilor de lucru.

    Alte informatii

    Program de lucru: L-V, 06.00-14.30, pauza de masa inclusa.

    Locatia: cartier Militari, sector 6, langa statia de metrou Preciziei.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    2560 - 3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3900 - 5200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (38)