Trainer Limba Română predată prin Limba Ucraineană

Angajator: Eucom
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 16.10.2024
    Remote work: Remote

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerințe:

    Fluență în limba ucraineană și română (scris și vorbit).
    Experiență în predarea limbii române ca limbă străină este un avantaj.
    Abilități excelente de comunicare și relaționare.
    Flexibilitate și dorința de a lucra într-un mediu dinamic și multicultural.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Să livreze cursuri de limba română pentru vorbitori de limba ucraineană, adaptând conținutul la nevoile participanților.
    Să creeze materiale didactice interactive și captivante.
    Să monitorizeze progresul cursanților și să ofere feedback constructiv.
    Să colaboreze îndeaproape cu echipa Eucom pentru a asigura o experiență educațională excelentă.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Program flexibil și posibilitate de lucru remote.
    Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă, pasionată de educație.
    Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională.

    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    3900 - 5600 RON NET / luna

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (17)