Evaluator Limba Portugheză (Nivel Nativ)

Angajator: Eucom
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 16.10.2024
    Remote work: Remote

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerințe:

    Nivel nativ de limba portugheză (europeană sau braziliană).
    Experiență anterioară în evaluarea competențelor lingvistice este un avantaj.
    Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
    Capacitatea de a lucra independent și de a respecta termenele limită.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Să efectueze evaluări lingvistice precise și riguroase pentru limba portugheză, în conformitate cu standardele companiei.
    Să evalueze competențele lingvistice ale cursanților în vorbire, ascultare, citire și scriere.
    Să ofere feedback detaliat și recomandări pentru îmbunătățirea nivelului lingvistic al cursanților.
    Să colaboreze cu echipa de training pentru a ajusta evaluările în funcție de cerințele cursurilor și nevoile cursanților.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Program flexibil și posibilitatea de a lucra remote.
    Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă internațională și dinamică.
    Oportunități continue de dezvoltare profesională.

    Aplica fara CV
    3900 - 5600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (12)