Reprezentant vanzari

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 18.10.2024

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    Clientul nostru are următoarele cerințe:
    - Experiență anterioară în vânzări pe teren;
    - Diplomă de bacalaureat.

    Responsabilitati

    - Prospectare piata
    - Prezentare si vanzare produse
    - Activitate de teren

    Clientul nostru oferă oportunitatea de a avea un program extrem de flexibil (practic, lucrezi când și cum dorești tu), comisioane nelimitate și o parte fixă netă competitivă cu piața, venitul minim garantat fiind de aproximativ 1000 de EURO.
    Dacă ești pregătit să îți duci cariera la următorul nivel și să te alături unei echipe dinamice și inovatoare, nu mai sta pe gânduri! Aplică acum și devin-o parte dintr-o aventură profesională de succes. Aștept cu nerăbdare aplicarea ta!⚡

    Salariu

    4000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Program de lucru flexibil
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi,

    Vezi job-uri similare (11)