Receptionist / Office Manager

Angajator: Recruitment Partner
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Secretariat - Administrativ
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Recruitment Partner este agenția de recrutare care te ajută să-ți găsești jobul potrivit. Suntem dedicați să facem procesul de căutare a unui loc de muncă simplu și plăcut pentru tine.

    Cerinte

    - Cunoștințe bune de limba engleză (scris și vorbit);

    - Experiență minimă de 6 luni pe o poziție similară;

    - Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;

    Responsabilitati

    - Gestionarea activităților zilnice de recepție;
    - Menținerea unei atmosfere primitoare la recepție;
    - Colaborarea cu colegii pentru diverse sarcini administrative;
    - Oferirea de informații și suport clienților.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu: 3500 lei net in primele 3 luni si 4000 lei net din a patra luna;
    - Bonuri de masă în valoare de 40 lei/zi sau masa de pranz;
    - Mediu de lucru profesionist și dinamic;

    Dacă iti prezinta interes ne poti contacta la 0756029652 pentru mai multe detalii.

    Salariu

    4000 RON

    Beneficii

    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    BUCURESTI,

    3000 - 4500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (50)