Reprezentant Comercial (IKA + TT)

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Cerințele principale:

    Experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor.
    Studii medii finalizate.
    Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu.
    Permis de conducere categoria B.
    Cunoștințe solide despre piața și industria FMCG.
    Abilități de negociere, persuasiune și lucru în echipă.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Conduce responsabil pe traseul desemnat, vizitând magazine de tip IKA și TT.
    Manifestă o atitudine pozitivă și menține relații solide și de lungă durată cu personalul și reprezentanții fiecărui magazin.
    Verifică modul în care produsele sunt expuse la raft, asigurându-se că respectă standardele stabilite.
    Se ocupă de implementarea corectă a materialelor promoționale în magazine.
    Gestionează stocurile din fiecare magazin, asigurând disponibilitatea constantă a produselor.
    Explorează oportunități noi de vânzare în zona sa alocată, pentru a stimula creșterea vânzărilor.
    Se asigură că planul lunar de vânzări este aplicat corect și atins în fiecare magazin.

    Alte informatii

    Alte informatii:

    Pachet salarial format din parte fixa + bonusare;
    Tichete de masa;
    Bonus de Crăciun și de Paște;
    Abonament medical;
    Programe de "Mental health".

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Brasov,

    Remote

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (79)