Consultant Relatii Clienti | Limba Germana si Engleza– perioada determinata (telemunca)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 28.10.2024
    Remote work: Remote

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Despre tine:

    Cunosti limba germana la nivel C1 si limba engleza la nivel B2;
    Esti deschis/a, comunici cu usurinta si ai o atitudine pozitiva care te insoteste pretutindeni;
    Ai o mentalitate orientata spre client si iti place sa ajuti;
    Te adaptezi usor si inveti rapid;
    Ai cunostinte PC si viteza de scriere pentru a te familiariza rapid cu aplicatiile noastre.

    Responsabilitati

    Cum va arata activitatea ta:

    Vei prelua si initia apeluri telefonice, gestionandu-le conform procedurilor agreate;
    Vei mentine legatura cu clientii si prin email;
    Vei oferi suport in utilizarea cardurilor electronice (informatii generale, istoric tranzactii, instalarea aplicatiei clientului nostru, resetarea parolei etc.);
    Vei gestiona reclamatiile venite din partea clientilor si vei transmite informatiile relevante catre departamentul abilitat;
    Vei desfasura activitate de back-office, actualizand statusuri si completand informatii in baza de date.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:

    Contract de munca pe perioada determinata, pana pe 31 ianuarie 2025, cu posibilitate de prelungire;
    Program de lucru: Luni – Vineri, 09:00 – 18:00;
    Pachet salarial corelat cu rezultatele individuale: salariu fix si tichete de masa;
    Training de start-up platit si training-uri de dezvoltare profesionala;
    Suport permanent in activitate;
    Posibilitatea de a imprumuta carti prin platforma Bookster;
    Abonament 7Card;
    Posibilitatea de a lucra de acasa.
    Diversitatea si incluziunea fac parte din misiunea noastra si oferim oportunitati egale tuturor!

    Aplica acum si hai sa ne cunoastem!

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Abonament Bookster
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3900 - 5600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (143)