Consultant chat/telefon/e-mail – Telemuncă

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.10.2024
    Remote work: Remote

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ne-ar plăcea sa ne cunoștem, dacă:

    Ești o persoană calmă, deschisă, responsabilă și punctuală;
    Deții abilități dе comunicare șiclaritate în exprimare;
    Te poți adapta la diverse tipologii dе oameni, fie ei clienți sau colegi;
    Îți place să lucrezi în echipă, dar și individual;
    Prezinți deschidеrе și interes în ceea ce privește dezvoltarea ta.

    Responsabilitati

    Cum arată o zi la locul de muncă?

    Veți prelua diverse solicitări prin chat / telefon / e-mail și ︁veți oferi suport clienților noștri;
    Veți asista curierii și partenerii, respectând procedurile și fluxurile specifice proiectului;
    Veți înregistra și actualiza în aplicația noastră internă informațiile obținute;
    Participați la traininguri de specialitate care vă ajută să învățați și să vă dezvoltați.

    Alte informatii

    Contract pe perioadă nedeterminată;
    Program de lucru: 5 zile pe săptămână, inclusiv weekend-uri (cu zile libere compensatorii). Turele sunt inegale și se organizează prin rotație, în intervalul 24/7 (dimineața, după-amiaza sau noaptea), respectând normele legale;
    Un job dinamic și diversificat, cu o echipă primitoare și deschisă;
    Oportunități reale de a vă dezvolta personal și profesional în diferite domenii din cadrul companiei;
    Training de start-up plătit și traininguri de dezvoltare profesională;
    Concursuri motivaționale cu premii financiare sau non-financiare și activități alături de echipă;
    Abonament medical;
    Posibilitatea de a împrumuta cărți prin platforma Bookster.
    7Card – Lucrăm de acasă, însă încurajăm mișcarea! 🙂
    Dacă ești interesat/ă să începem un drum împreună și consideri că îndeplinești cerințele menționate mai sus, te încurajăm să aplici. Hai să ne cunoaștem mai bine!

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Abonament Bookster
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (123)