Subofițer pază

Angajator: Serviciul de Informatii Externe
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.10.2024

    Serviciul  de  Informații  Externe  (SIE)  este  instituția  de  stat  specializată  în  domeniul informațiilor externe privind siguranța națională, apărarea României şi a intereselor sale.

    Cerinte

    • studii liceale absolvite cu diplomă de bacalaureat;
    • condiție fizică bună, constituție atletică;
    • spirit de observație dezvoltat;
    • capacitate de reacție rapidă;
    • disponibilitate de a desfășura activitatea în București și străinătate.

    Responsabilitati

    • vei desfășura activitate de control acces;
    • vei executa misiuni externe.

    Programul de lucru se desfășoară în ture (de zi și de noapte).
    Locație: București

    Alte informatii

    Beneficii:
    • stabilitate profesională și financiară;
    • salariu motivant;
    • compensație lunară pentru chirie, în condițiile legii;
    • program de formare pentru dobândirea de cunoștințe și pregătire specifică în domeniul militar;
    • posibilitatea de a fi însoțit de familie în deplasările în străinătate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Chitila,

    Vezi job-uri similare (166)