Manipulant Marfuri/Lucrator Depozit

Angajator: LC Waikiki
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bistrita
  • BUCURESTI
  • Oradea
  • Actualizat la: 24.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    “Everyone deserves to dress well”

    As one of Turkey’s global brands, we believe that everyone deserves to dress well, and continue our activities in line with this belief. While we follow our mission by dressing people to fit their styles and budgets, we strive to make more people happy every day with our team of 57 thousand people.

    Cerinte

    Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend;

    Persoana muncitoare si responsabila;

    Persoana orientata spre a oferi ajutor;

    Atitudine pozitiva si orientata catre rezultat;

    Foarte buna comunicare cu clientii;

    Studii medii finalizate

    Responsabilitati

    Preluarea mărfurilor sosite la magazin și alarmarea lor;

    Introducerea produselor în sistem;

    Modificarea etichetelor de preț cand e nevoie;

    Organizarea depozitului și menținerea acestuia în stare curată și organizata;

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Stefanestii de Jos,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (11)