Agent vanzari - Fabrica de paine Buzau

Angajator: Bimbo Romania (Vel Pitar)
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 28.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Grupo Bimbo este cel mai mare grup de baking din lume, prezent in 35 de tari. Cu peste 150,000 de oameni parte din echipele companiei, in jurul lumii, si 234 de unitati de productie, scopul Grupo Bimbo este acela de a "hrani o lume mai buna" prin produse nutritive si delicioase. Printre cele mai puternice branduri care fac parte din portofoliul romanesc al grupului se numara: Vel Pitar, Trei Brutari, French Toast, Grau Intreg, Chef Gourmand 7 Seminte, Domneasca, Boiereasca, Postavaru, Poieni, TAKIS.

    Cerinte

    Ne dorim ca tu sa vii cu:

    Experienta de minim 2 ani in activitatea de vanzari – zona FMCG constituie un avantaj;
    Permis auto categ. B;
    Domiciliul in Buzau sau imprejurimi;
    Minim studii medii (studiile superioare economice constituie un avantaj);
    Cunostinte operare PC: Word, Excell, PowerPoint;
    Abilitati dе relationare si comunicare, gandire logica si structurata, memorie buna, atentie la detalii;
    Abilitati dе negociere si prezentare;
    Capacitate de invatare rapida, perseverenta si implicare in tot ceea ce iti propui sa realizezi;
    Temperament echilibrat, capacitate dе a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale;
    Dorinta de a invata continuu si a te dezvolta profesional;
    Atitudine pozitiva si proactiva.

    Responsabilitati

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    Vei avea ca obiectiv principal identificarea de noi clienti si cresterea portofoliului companiei (clienti si produse vandute);
    Vei asigura realizarea si implementarea strategiei de vanzari a produselor companiei la clientii din aria de responsabilitate, atat pe parte de comert traditional cat si comert modern;
    Vei avea de atins obiective valorice si cantitative stabilite prin planul de vanzari, pe zona alocata;
    Vei urmari modul de prezentare al produselor companiei in reteaua comerciala din zona alocata;
    Vei realiza previzionarea vanzarilor, pentru evitarea lipsei produselor pe stoc;
    Vei face analize de piata si monitorizarea concurentei;
    Vei trata cu profesionalism toate problemele aparute, vei asculta activ si vei trata eficient toate obiectiile clientilor.

    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni!

    Alte informatii

    Vei primi un pachet variat de compensatii si beneficii:

    Bonus lunar, prin care iti rasplatim performanta;
    Masina de serviciu;
    Card de tichete de masa;
    Suport pentru evenimentele speciale din viata ta;
    Participarea la traininguri, cu sesiuni de feedback.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Buzau, Job national

    3500 - 5000 RON NET / luna
    Bacau, Buzau, Targu Mures,

    Buzau,

    Vezi job-uri similare (4)