Economist-Contabil

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    - Experienta minim 3 ani in domeniu;

    - Sa cunoasca foarte bine regulile de inregistrare in conturi ale tuturor tranzactiilor

    - Sa cunoasca regulile de baza in fiscalitate pentru ca va face calcul impozit pe profit

    - Sa stie Intrastat si celelalte declaratii fiscale;

    - Sa cunoasca excel cel putin la nivel mediu;

    - Engleza la nivel mediun

    - Sa fie disciplinat, respectuos, civilizat cu sefii si colegii

    - Se va lcura de la birou.

    Responsabilitati

    Alte informatii

    Bonuri de masa de 35 lei/zi
    Decont transport
    Prime de Paste, Craciun, zi de nastere
    Al 13-lea salariu dupa un an in companie

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    4500 - 5800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3500 - 4500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (58)