Electrician/Mecanic in Fabrica Cris-tim din Bucurestii Noi

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    Diploma/Cerificare profesionala pentru postul de Electrician/Mecanic - Scoala profesionala cu profil Tehnic
    Experienta in industria alimentara reprezinta avantaj
    Capacitate de prevedere a situațiilor deosebite;

    Viteză de reacție și capacitate de a lua decizii;

    Abilități de a lucra in echipă;

    Flexibilitate;;

    Responsabilitati

    Verifică starea de funcționare a instalațiilor și utilajelor cu scopul de a depista eventualele defecțiuni din punct de vedere electric/mecanic;

    Identifică și analizează natura defecțiunilor apărute și cauzele care le-au generat;

    Efectuează lucrări de întreținere a instalațiilor și utilajelor din punct de vedere electric/mecanic;

    Efectuează reparația instalațiilor și utilajelor din punct de vedere electric/mecanic;

    Efectuează intervenții în vederea restabilirii funcționării, în parametrii stabiliți ai instalațiilor si utilajelor, din punct de vedere electric/mecanic;

    Participă la executarea lucrărilor de modernizare a liniilor tehnologice din punct de vedere electric/mecanic;

    Respectă procedurile operaționale (de igienă , de lucru) existente in cadrul firmei - proceduri -părți componente ale sistemelor de management al calității, siguranței alimentului și protecției mediului.

    Alte informatii

    Cine suntem noi?

    Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mândrim si eticheta curată, este si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați, care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lapte, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile/industriale. Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

    Salariu

    4000 - 6000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Fun / Relax Area

    Aplica fara CV
    2560 - 3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Balotesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (79)