ARHITECT SENIOR

Angajator: Răzvan Bârsan + Partners
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.09.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Răzvan Bârsan + Partners este o firmă de arhitectură, lider la nivel mondial cu sediul în București, România. Grupul nostru de arhitecți, designeri de interior și manageri de proiect pun accent pe inovație și crearea de valoare în căutarea de a face orașe mai bune.

    Cerinte

    Absolvent(ă) a Facultăţii de Arhitectură

    Experienţă profesională – minim 7 ani (middle-senior)

    Softuri specializate – REVIT Architecture, AutoCAD (nivel avansat)

    Cunoștințe softuri adiționale reprezintă un avantaj

    Responsabilitati

    Proiectare specialitatea Arhitectură Etapele Concept, D.T.A.C, PTH, DE, Faze determinante

    Corelarea tehnică a documentației de arhitectură cu specialitățile - structură, instalații, ISU, sistematizare etc.

    Coordonarea tehnică a proiectului în relația cu proiectanții de specialitate / PM / Beneficiar

    Dezvoltarea soluțiilor tehnice, urmărirea implementării lor

    Alte informatii

    Cunoştinţe relevante în ceea ce priveşte

    Legislația ȋn vigoare, ȋntocmirea documentațiilor de avizare, autorizare

    Realizarea proiectelor tehnice și de execuție

    Noile tehnologiile și soluții tehnice din domeniu, piața de producători
    Atenţie la detalii, experiență în organizarea și gestionarea etapelor de proiect

    BENEFICII

    Echipa dinamică

    Proiecte cu vizibilitate, inovative

    Bonusuri în funcție de numărul proiectelor și performanță

    Salariu

    2000 - 3000 EUR

    Beneficii

    • Bonus de performanta

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (19)