Reprezentant vanzari domeniul medical

Angajator: Neologis Medical
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Ești pasionat de tehnologii care salvează vieți, ești o fire optimistă și dinamică, dornică de o dezvoltare continuă? Atunci alătură-te nouă și beneficiază de un parcurs clar de dezvoltare, într-un domeniu high-tech, bine plătit unde poți să contribui și să-ți demonstrezi potențialul.

    Cerinte

    Contribuția ta și capacitatea de dezvoltare ne este mai importanta decât CV-ul!

    Cu o activitate de peste 15 ani în domeniul radiologiei și imagisticii medicale, Neologis
    Medical are nevoie de oameni noi și entuziaști datorită extinderii activității și a creșterii cotei
    de piață.

    Te invităm să aplici la acest job dacă:

    ✅ Ai studii superioare
    ✅ Ai experiență de minimum 3 ani în vânzări
    ✅ Ești dispus(ă) la deplasări cel puțin 70 % din timpul de lucru
    ✅ Ai abilitați demonstrate cu succes de relaționare, negociere și vânzări
    ✅ Iți plac ținutele și prestanța office
    ✅ Ai permis de conducere categoria B

    De ce să ni te alături?

    Pe lângă obișnuitele instrumente de lucru (laptop, telefon mobil, mașină de servici) și un
    salariu conform competențelor tale, jobul acesta îți aduce și:

    • Tichete de masă
    • Tichete cadou
    • Asigurare medicală
    • Bonus de performanță, în funcție de realizarea obiectivelor stabilite
    • Program de muncă flexibil, cu focus pe rezultate și nu pe orele lucrate
    • Zile libere suplimentare
    • Training-uri de specializare și dezvoltare

    Responsabilitati

    Reprezentantul medical se asigură că toate produsele și serviciile companiei sunt promovate
    și cunoscute în piață, servește clienții existenți și caută continuu noi oportunitați pe piață,
    contribuie la elaborarea și implementarea strategiei de vânzări a firmei în vederea îndeplinirii
    obiectivelor stabilite.
    Responsabilitățile tale vor fi:
    ✅ Cunoașterea produselor promovate (caracteristici, avantaje și beneficii)
    ✅ Promovarea și vânzarea pe principii etice a produselor și serviciilor companiei
    ✅ Gestionarea eficientă a portofoliului de clienți și găsirea de noi clienți
    ✅ Întocmirea contractelor și urmărirea executării lor
    ✅ Monitorizarea pieței și managementul performanțelor personale de vânzări (raportare și
    analiză de activitate)
    ✅ Vei colabora cu departamentele sales, tehnic și autorizări, pentru a asigura încheirea cu
    succes a execuției contractelor

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (398)