Tehnic - Instalator echipamente medicale

Angajator: Neologis Medical
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Ești pasionat de tehnologii care salvează vieți, ești o fire optimistă și dinamică, dornică de o dezvoltare continuă? Atunci alătură-te nouă și beneficiază de un parcurs clar de dezvoltare, într-un domeniu high-tech, bine plătit unde poți să contribui și să-ți demonstrezi potențialul.

    Cerinte

    Jobul există în companie de la început și căutăm un coleg nou care să întregească echipa. Vei
    lucra cu toate departamentele firmei, cu clienții pe care îi vei servi și vei fi în directă
    coordonare a Departamentului Tehnic.

    Te invităm să aplici la acest job dacă:

    ✅ Ai experiență în domeniul tehnic, preferabil instalare, montaj și depanare.
    ✅ Ai permis de conducere categoria B și experiență de condus în țară.
    ✅ Ești entuziasmat la gândul că vei vedea România, călătorind pentru a-ți ajuta clienții.

    Nu aplica la acest job dacă:

    ❌ Nu vrei să călătorești 70% din timpul de lucru.
    ❌ Nu ai experiență în domeniul tehnic.
    ❌ Nu vrei să lucrezi într-o echipă mică, preferi organizațiile mari.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile tale vor fi:

    ✅ Vei monta, instala și pune în funcțiune echipamente medicale
    ✅ Vei face training clienților pentru a-i învăța cum să folosească echipamentele.
    ✅ Vei oferi service aparatelor clienților
    ✅ Vei învăța să constați erorile sau defectele și să rezolvi problemele apărute.

    Alte informatii

    De ce să ni te alături?

    Pe lângă obișnuitele instrumente de lucru (laptop, telefon, mașină în timpul de lucru pentru
    transport echipamente și intervenții la clienți) și un salariu conform competențelor tale, jobul
    acesta îți aduce și:
    • un context de dezvoltare profesională adevărată, vei lucra cu echipamente de înaltă
    precizie
    • ocazia să lucrezi cu echipamente de ultimă generație ca dezvoltare, ceea ce îți oferă
    acces la cele mai avansate tehnologii
    • satisfacția de a salva vieți
    • tichete de masă
    • tichete cadou
    • asigurare medicală
    • zile libere suplimentare

    Contribuția ta și capacitatea de dezvoltare ne este mai importanta decât CV-ul! Ești pasionat
    de tehnologii care salvează vieți, ești o fire optimistă și dinamică, dornică de o dezvoltare
    continuă?

    Atunci alătură-te nouă și beneficiază de un parcurs clar de dezvoltare, într-un
    domeniu high-tech, bine plătit unde poți să contribui și să-ți demonstrezi potențialul.
    Cu o activitate de peste 15 ani în domeniul radiologiei și imagisticii medicale, Neologis
    Medical are nevoie de oameni noi și entuziaști datorită extinderii activității și a creșterii cotei
    de piață.

    Beneficii

    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    BUCURESTI, Job national

    Timisoara,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (241)