Asistent Magazin Anson’s (m/f)

Angajator: Peek Cloppenburg
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.10.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    CONTACT PERSON
    Store Manager

    LOCATION
    Sun Plaza, București

    EMPLOYMENT
    Full time/ part time

    START
    Imediată

    De 120 de ani, Peek & Cloppenburg se numără printre comercianții europeni de top în domeniul modei. Acum, povestea de succes merge mai departe cu un alt concept: ANSON’S. Acesta îmbină vestimentaţia masculină clasică cu trendurile actuale. Le oferim clienţilor noştri o amplă paletă de produse şi servicii excepţionale. Angajaţilor noştri le asigurăm un mediu de lucru dinamic şi oportunităţi de carieră pe termen lung. Devino parte a grupului nostru de companii şi începe o carieră la Peek & Cloppenburg!

    RESPONSABILITĂȚILE TALE

    • Comunicare permanentă cu clienţii noștri şi asigurare de asistenţă individuală în vânzărea produselor
    • Suport susținut pentru prezentarea optimă a produselor pe suprafaţa de vânzare
    • Operarea corectă a casei de marcat şi a tranzacțiilor
    • Verificarea bonurilor fiscale, împachetarea și predarea produselor clienților conform standardelor
    • Efectuarea recepţiei de marfă, etichetarea acesteia şi înregistrarea mişcărilor de mărfuri
    • Suport în activitatea de management şi de organizare a depozitului de marfă

    CALITĂȚILE TALE

    • Motivaţia de a contribui la lansarea pe piaţă a noului nostru concept de magazin, primul din România
    • O puternică orientare către client şi către servicii, dar şi asumarea responsabilităţii activității efectuate
    • O bună capacitate de coordonare și de a realiza multiple sarcini
    • Flexibilitate şi rezistenţă la stres
    • Bună capacitate de lucru în echipă şi o atitudine pozitivă
    • În mod ideal, candidatul ar trebui să aibă o mare abilitate de operare cu cifrele, cunoştinţe de contabilitate şi de gestionare a caselor de marcat
    • În mod ideal, candidatul ar trebui să aibă experienţă în vânzarea de îmbrăcăminte sau în servicii pentru clienţi

    CEEA CE OFERIM

    • Primă de echipă
    • Bonus pentru recomandare angajati
    • Primă de Crăciun
    • Reducere la cupărăturile personale în magazinele noastre pentru toți angajații
    • Asigurare de sănătate privată
    • Bonuri de masă
    • Zile suplimentare de concediu conform vechimii în companie
    • Un mediu de lucru dinamic, bazat pe munca în echipă și pe responsabilitate individuală
    • Diverse oportunități de dezvoltare
    • Siguranța unei companii familiale tradiționale

    MAI MULTE INFORMAȚII career.peek-cloppenburg.com

    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,